Ознака: чантата

„Гучи“ ја претстави чантата „аташе“ инспирирана од 1970-тите

Прогласена за најпопуларен бренд за 2022 година, зад познатата „Баленсијага“, модната куќа од Фиренца, „Гучи“, е на врвот со својата екстравагантна мода, замислена од...