Ознака: Аватар

Пристигна трејлерот за филмот „Аватар: патот на водата“

Објавен е првиот трејлер за „Аватар: патот на водата“, продолжение на сагата за чудесните жители на земјата Пандора, во која се прикажани нови суштества,...